Diego - gwiazda Disco Polo

Diego - gwiazda Disco Polo

Witam wszystkich fanów Diego! Jak wam się podoba jego ostatnia piosenka nagrana do polskiej komedii „Ostatni klaps”?

egerdi

Posty: 8

 
A ten Diego to ma jeszcze jakieś inne kawałki oprócz „Ostatni klaps” bo to super muza i chętnie posłucham jego innych utworów.

Boss

Posty: 17

 
Ja też chętnie zapoznam się z twórcą piosenki „ Ostatni klaps” Uwielbiam Disco Polo a wydaje mi się, że Diego to nowa postać na scenie muzycznej.

Laleczk23

Posty: 23

 
Czy Diego ma jakieś inne utwory oprócz piosenki „Ostatni klaps” bo chętnie bym ich posłuchała? Gdzie można w ogóle znaleźć informacje na temat jego twórczości?

Abyss

Posty: 23

 
Teledysk Diego promujący komedię „Ostatni klaps” jest super. Zachęca nie tylko do obejrzenia filmu ale również do poznania całej twórczości tej mało znanej gwiazdy Disco Polo.

gregBard

Posty: 18

 
Jak chcesz dowiedzieć się coś na temat Diego to odwiedź jego profil na FB. Znajdziesz tam jego inne kawałki i wiele ciekawych informacji o koncertach i filmiki z innymi piosenkami.

wiesław11

Posty: 9

 
Myślę, że Diego to nowa gwiazda muzyki Disco Polo, której powierzono promować swoją piosenką film „Ostatni klaps” . Posłuchajcie jego innych kawałków takich jak dla przykładu „Bejbe Bejber” i „Tylko ta jedyna”. Też są super.

Złoty

Posty: 11

 
Okazuje się, że piosenki Disco Polo mogą promować nawet polskie filmy. Video klip Diego z tytułową piosenką „Ostatni klaps” jest super i na pewno chętnie pójdę zarówno do kina na film jak i na koncert wokalisty.

file444

Posty: 26

 
Wszystko na temat Diego i jego twórczości znajdziesz na FB. Ja właśnie tam obejrzałam nie tylko teledysk promujący film „Ostatni klaps” ale również inne jego video klipy. Już od dawna przystąpiłam do jego fan page a.

aśkaoop

Posty: 9