Strona główna > Uroda i Zdrowie > Fizjoterapia > Moje dłonie wyglądają tragicznie, co zrobić ?

Moje dłonie wyglądają tragicznie, co zrobić ?

Moje dłonie wyglądają tragicznie, co zrobić ?

Pomóżcie mi proszę w poszukiwaniu porządnej kosmetyki w moim mieście (Kraków). Ogólnie rzadko korzystam z tego rodzaju dogodności, ale moja cera wygląda koszmarnie natomiast za tydzień mam spotkanie z chłopakiem z internetu. Nie widziałam mnie jeszcze na żywo i mam straszny stres...

Polećcie coś proszę.

GGregbard

Posty: 31

 
W Krakowie to ja nawet nigdy nie byłam więc hehe, no trudno żebym wiedziała gdzie tam są jakieś salony kosmetyczne a co dopiero który z nich jest porządny xD chciałabym ci pomóc natomiast technicznie zwyczajnie nie jestem w stanie. Niesłychanie mocno za to będę trzymać kciuki, żebyś w końcu coś odszukała, bowiem brzydka cera to brzydkie samopoczucie a to po prostu rujnuje człowieka. Nie wiem, może w domku spróbuj natrzeć buzię jakimiś ziołami czy coś.. to czasami pomaga, jakaś parówka z rumianku czy mięty – mi pomaga.

Wwesoly0209

Posty: 28

 
W Krakowie porządny salon masz tutaj http://www.kosmetyczny.krakow.pl kilka razy byłam u nich na depilacji i na hennie i Panie są faktycznie fajne, żywiołowe duchowo lecz dokładne w pracy. Teraz już nie mieszkam w Krakowie, lecz niezmiernie lubiłam tam chodzić i moje kumpele też chwaliły akurat ten salon. Kawałek dalej jest jeszcze jeden (lub pół roku temu jeszcze był), tam nie idź bo jest drożej za identycznie to samo, nie wiem co sobie za marżę wymyślili... lecz szkoda gadać, czasami nawet 50% drożej mieli.

Rrealg

Posty: 33

 
Chciałabym Ci pomóc, moja cera też wygląda jak jedno spore szare coś i to jeszcze z trądzikiem, natomiast nie jestem w stanie nic z tym wykonać. Miałam jedną mikrodermabrazję, później masaż twarzy, później kwasy i nadal wyglądam kijowo.. nie wiem ta moja kosmetyczka, albo jakaś niezorganizowana, podszywana czy coś, albo ja jestem taka oporna i nic na mnie nie zadziała, bo już nie wiem co dalej kombinować natomiast nie chce płacić za coś co w ogóle nie działa, bo mogę za te pieniądze wykonać coś innego.

Reeflexes

Posty: 33

 
Kraków mój kochany, tutaj Skarbie odnajdziesz dokładniej mówiąc wszystko więc i to się znajdzie ;) Moja kochana kosmetyczka jest na ulicy Burgundzkiej, tutaj jest ich strona www.kosmetyczny.krakow.pl masz tam cennik, kontakt z adresem i między innymi opinie klientek. Ja sobie niezwykle chwalę ten zakład, bo kosmetyczka tam dokładnie wie co ma robić, jest mega uprzejma i ma wyborne wyczucie. Jak chcesz pogadać to cię zaczepia i można sobie pogawędzić. Jak nie masz humoru, to puszcza uspokajającą muzykę i nie zagaduje.

Kruczek23

Posty: 26