Strona główna > Uroda i Zdrowie > Fizjoterapia > Kurs masażu antycellulitowego stemplami Jambira Pinda Sweda

Kurs masażu antycellulitowego stemplami Jambira Pinda Sweda

Kurs masażu antycellulitowego stemplami Jambira Pinda Sweda

C, od zawsze interesowały mnie masaże kamieniami, chcę się nauczyć czegoś nowego, dlatego postanowiłam podjąć kurs takowego masażu. gdzie się odbywają takie szkolenia?

Meriakk3

Posty: 19

 
wiele osób namawia mnie na zrobienie kursu masażu, lecz nie jestem pewna czy jest to dobry pomysł. Możecie mi doradzić i powiedzieć czy się opłaca posiadać takie umiejętności czy raczej nie bardzo? Będę wdzięczna.

Mamuśka

Posty: 26

 
najlepszym rozwiązaniem na znalezienie dobrego kursu masażu bądź szkoły masażu będzie poszukanie jej w Internecie, wiele takich szkoleń posiada swoje strony internetowe oraz opinie osób, które uczestniczyły już w kursie, więc można się kierować opiniami podczas wyboru.
Dzień dobry, zależy mi również na uczestniczeniu w dobrym kursie masażów, gdyż jestem już masażystką lecz pragnę się doszkalać i nabywać nowe umiejętności jaki doświadczenia. Bardzo zależy mi na waszych poradach. Czekam z niecierpliwością.

Polerusik

Posty: 16

 
ardzo dobre kursy można znaleźć na stronie internetowej Akademia Masażu , wiele moich znajomych jest poleca i ja również, jestem masażystka i mogę wam zagwarantować, że się wiele nauczycie z takich zajęć, polecam serdecznie.

Zycio

Posty: 15

 
na stronie internetowej Akademia Masażu  znajdziecie wiele terminów dotyczących różnych kursów masażu. jestem aktualnie po takim kursie i mogę wam go polecić gdyż jest naprawdę dobry, wiele się nauczyłam i spędziłam bardzo miłe chwile z fajnymi ludźmi.

Tatusiek4

Posty: 25

 
Dzień dobry, bardzo polecam kursy masażu, są naprawdę dobre, dzięki nim możemy sprawić przyjemność naszym bliskim, dobrze jest umieć różnego rodzaju techniki i sprawić przyjemność naszym bliskim.

joziq34

Posty: 25

 
również jestem zainteresowana kursem masażu, już uczestniczyłam w kilku i bardzo mi się spodobało. Najbardziej przypadł mi do gustu masaż Lomi Lomi, polecam go każdemu bo jest na prawdę dobry i przyjemny. Życzę miłych chwil spędzonych w szkole masażu.

NewNew

Posty: 26

 
Hej, bardzo dobre kursy odbywają się w województwie pomorskim, miałam przyjemność uczestniczyć już w paru i za każdym razem mi się podobało, wyniosłam bardzo wiele umiejętności z takich spotkań. Na stronie internetowej www.akademia-masazu.pl  znajdziecie wiele informacji dotyczących danego tematu.

wisiek

Posty: 45

 
Słyszałam, że w miejscowości Rytel odbywają się bardzo często kursy masażu. z tego co wiem to mają świetną opinie i bardzo dużo chętnych osób, może i wam się spodoba, w Internecie znajdziecie więcej informacji.

Chorowity12

Posty: 28