Strona główna > Uroda i Zdrowie > Fizjoterapia > Fotele masujące

Fotele masujące

Fotele masujące

Cześć! Co myślicie o tak zwanych fotelach masujących? Ktoś miał okazję z takiego przyrządu skorzystać? Czy ma to sens, czy może zastąpić prawdziwy masaż? Ktoś, coś? Ewentualnie jakie modele foteli doradzacie, na co zwracać uwagę przy zakupie??

labuh 

Posty: 10

 
Nie wiem gdzie i nie wiem jakie ale na pewno chcemy kupić do nas do ośrodka fotele masujące za jakiś czas. U nas głównymi gośćmi są seniorzy, w tym dużo gości z Niemiec także zainteresowanie takimi masażami na pewno będzie.

Klaudi

Posty: 4

 
Na pewno dobrym kryterium jeśli ktoś chce kupić fotel masujący jest cena. Jeśli fotel jest za tysiaka to raczej bym tutaj cudów jeśli chdozi o terapię nie oczekiwał.

Klarka34

Posty: 16

 
Witam. Myślę, że takie fotele to mają głównie zastosowanie w ośrodkach różnego typu – uzdrowiska, hotele, spa i tak dalej. Tak prywatnie do domu to chyba mało osób stać na taki luksus...no chyba, że tylko ja tak mało zarabiam? ;-) Kto wie...w końcu jest 500+ ;-)

Kleooo6

Posty: 6

 
Moi rodzice parę razy robili podchody pod taki fotel z masażem ale chyba się skończy na tym, że to my z bratem im kupimy :) To jest jednak spory koszt, a jak weźmiemy we dwójkę to się nam rozejdzie.

Trener

Posty: 17

 
Na pewno w powrocie do pełni sił po wypadku taki fotel by pomógł mojemu bratu. Zastanawiamy się z rodzeństwem nad zainwestowaniem w tego typu urządzenie (jest nas troje, więc koszty się rozłożą).

Acclaim

Posty: 19

 
Przede zakupem fotela masującego to ja bym radziła na pewno o wszystko po kilka razy dopytać. Choćby o max obciążenie, kwestie dostawy, wniesienia itp. Bo wiem że sąsiad kiedyś kupił sobie taki fotel to mu podstawili pod drzwiami i do widzenia...a to cholerstwo ważyło coś koło stu kg ponoć.

EQP

Posty: 6

 
Nie mam pojęcia od kogo tego typu fotel masujący kupić. Nigdy z czegoś takiego nie korzystałam, chociaż w uzdrowisku gdzie ostatnio byłam w górach to mieli coś takiego, widziałam że sporo osób się ustawiało w kolejce żęby skorzystać.

tigra32

Posty: 11

 
Wiem że moja siostra chciała sobie kupić taki fotel masujący ale wyskoczyło jej sporo innych wydatków – choćby w związku z operacją szwagra i sobie odpuściła, ale podejrzewam że za jakiś czas znowu wróci do tego pomysłu.

Spirek

Posty: 32

 
Mnie to żona namówiła na fotel masujący, choć początkowo byłem sceptyczny. Jeśli taki fotel ma być porządny i rzeczywiście spełniać swoją rolę to niestety musi swoje kosztować. Myśmy dali około 10 tyś w sklepie ze strony prohealth.pl. Ale powiem że warto. O ile przed rozpoczęciem masaży to po pół godziny pracy w ogródku byłem już wykończony (plecy, nogi, kark) o tyle teraz po pół godziny to jestem dopiero dobrze rozgrzany.

Warszawiak

Posty: 22