Strona główna > Uroda i Zdrowie > Fizjoterapia > masaż leczniczy Gdańsk

masaż leczniczy Gdańsk

masaż leczniczy Gdańsk

Witam serdecznie. Słyszeliście być może o kimś, kto jest dobrym masażystą w Gdańsku? Bardzo zależy mi na namiarach na kogoś sprawdzonego.

mazi1991

Posty: 11

 
Nie ma uniwersalnej metody na to, abyście trafili na dobrego fizjoterapeutę w Gdańsku. Czasami wystarczy odrobina szczęścia, gdy w innych wypadkach trzeba po prostu skorzystać z usług co najmniej kilku fizjoterapeutów, aby wyrobić sobie stosowną opinię.

Ananasek4

Posty: 11

 
To masażysta w Gdańsku, który bez cienia wątpliwości sprosta Waszym oczekiwaniom: http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. Regularnie korzystam z jego usług i jestem bardzo zadowolona.

wigry00

Posty: 8

 
Dzisiaj interesuje mnie rehabilitacja po urazach sportowych. Zależy mi na wysokiej jakości rehabilitacji, choć z drugiej strony mam mocno ograniczony budżet...

waleria

Posty: 10

 
Interesowało mnie to, ile może kosztować rehabilitacja w Gdańsku lub Sopocie i masaż i ćwiczenia na mózgowe porażenie dziecięce. Byłam przerażona, ponieważ ceny okazały się niesamowicie wysokie. W tej chwili nie wiem, co powinnam zrobić.

Black_Riot

Posty: 16

 
Osobiście udało mi się wyeliminować ból kręgosłupa Gdańsk, choć najpierw musiałam odwiedzić co najmniej kilku rehabilitantów. Nie powiem, bo wydałam na ten zamiar wiele pieniędzy, aczkolwiek nie żałuję. Ból ustąpił w 100%.

Iwona3

Posty: 7

 
Niedawno konieczny był mi rehabilitant w Sopocie lub w Gdańsku. Przyznam szczerze, iż rekomendacje na tym forum były niesamowicie pomocne.

Wygodniś22

Posty: 12

 
Zdaję sobie sprawę, że rehabilitacja w Sopocie to bardzo kosztowna usługa. Wychodzę z założenia, że podejmując skuteczne poszukiwania uda mi się zapłacić nieco mniej, niż Wy mieliście okazję korzystając z usług najlepszych przedstawicieli tej branży. Pozdrawiam.

Trener

Posty: 13

 
Moim zdaniem masażysta w Gdańsku to przedmiot zainteresowania coraz szerszej grupy osób. Solidni masażyści dysponują zajęte terminy na długo do przodu.

Skuteczność

Posty: 10