Strona główna > Uroda i Zdrowie > Fizjoterapia > Wysokiej jakości Masażery do ciała

Wysokiej jakości Masażery do ciała

Wysokiej jakości Masażery do ciała

Po ciężkim dniu w pracy marzy mi się masaż, ale nie mam czasu ganiać po jakiś SPA. Stąd pojawił się pomysł pod tytułem roboczym – fotel masujący. Gdzie zamówić?

cowMuk90

Posty: 13

 
W sumie niedawno kupowałem masażery, bo mi lekarz zalecił. Generalnie całe życie ciężko pracowałem fizycznie, więc kręgosłup swoje się nacierpiał. Teraz na emeryturce zaczynam reperować zdrowie. Masażer kupiłem na www.casada.pl. Sklep profesjonalny, z wieloletnim doświadczeniem, polecany przez sportowców. Warto tutaj poszukać.

22elzo

Posty: 17

 
Porządne przyrządy ma w ofercie portal www.casada.pl. Znajomego fundacja z nimi współpracuje stąd wiem o ich istnieniu. Jeszcze nic nie zamawiałem, ale jeden fotel to bym z chęcią kupił. President II fajnie by się wkomponował do mojego salonu. Wysoka estetyka, najlepsze podzespoły – wszystko na niemieckiej licencji.

André22

Posty: 35

 
Do masażu to wystarczą dwie ręce i oliwka bambino, nic więcej :)) Koszt – 10 złotych :D Tylko trzeba najpierw mieć gdzieś te dwie wolne ręce na podorędziu...;P

Dresik

Posty: 22

 
Fajnie byłoby mieć w domu coś do masażu, ale póki co to zbieramy z żoną na zmywarkę, bo też by się przydała ;) Może w następnej kolejności rozejrzymy się za jakąś matą itp. Pozdr.

Zlomex

Posty: 29

 
Osobiście to polecałbym sklep www.casada.pl. Jestem zadowolony z fotela, mam go już od roku i czuję ulgę w kręgosłupie, praktycznie ubyło mi kilku lat :)) Marka Casada to niemiecka firma, bardzo ceniona w branży.

eBing

Posty: 38

 
Widziałem ostatnio takie ogromne fotele sterowane komputerowo na targach zdrowia i urody (Health and Beauty). Robią wrażenie. Wyglądają jak takie statki kosmiczne trochę. Pewnie masują też solidnie. :)

Dydusek

Posty: 27

 
Przydałby mi się masażer do stóp...czegoś takiego szukam na jakiejś promocji. Ogólnie to raz, że biegam, a dwa, że dużo chodzę po górach itd. A po takich wyczynach stopy są zdewastowane niemiłosiernie ;)) Ale ja to lubię!

MagikP322

Posty: 34

 
W domu mam fotel do masażu, ale to starszej generacji, sprzed kilku lat. Teraz robią o wiele lepsze, z mikrokomputerem i innymi bajerami. Ponoć są takie, które zapisują indywidualne ustawienia dotyczące masażu. Mega.

Cebulkaa

Posty: 37