prosty pasek przewijania na stronę, pomocy!

prosty pasek przewijania na stronę, pomocy!

Czy znacie wtyczkę, która da mi prosty pasek przewijania na stronę? Może polecicie mi serwisy lub portale, na których dowiem się więcej o wtyczkach do WordPress?

Michaś

Posty: 1

 
Pluginy na stronę internetową są bardzo przydatne. Jeśli chcesz założyć bloga, to właśnie one mogą Ci pomóc nim zarządzać. Wiele jest ciekawych wtyczek, które warto zastosować na swojej stronie internetowej.

Booss23

Posty: 2

 
Przykłady pluginów na stronę możesz odszukać w internecie. Niektórzy prowadzą swoje portale, na których opisują z których wtyczek należałoby korzystać i jak się nimi posługiwać.

Jacuś

Posty: 21

 
Właśnie potrzebna mi jest wtyczka do przesyłania plików, jednak nic ciekawe nie mogę znaleźć, może ktoś z was coś mi poleci.

Pacothelllucia

Posty: 16

 
Pluginy na stronę internetową są niezmiernie przydatne. Jeśli chcesz założyć bloga, to właśnie one mogą Ci pomóc nim zarządzać. Dużo jest interesujących wtyczek, jakie pożądane byłoby zastosować na własnej stronie internetowej.

Mamcia45

Posty: 17

 
Jak konieczna Ci jest wtyczka do walidacji formularzy to wejdź na tę stronę internetową https://x-plugin.pl/jquery/wtyczka-do-walidacji-formularzy-html5-i-bootstrap-jquery-jbvalidator. Masz wszystko opisane z jakich wtyczek pożądane byłoby korzystać i jak się nimi posługiwać. W tym serwisie możesz znaleźć rzeczywiście dużą dawkę wiedzy. Mam nadzieję, iż Ci pomogłem.

grzes3345

Posty: 15

 
Pożądane byłoby wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, jakie wtyczki są najniezwyklej polecane. Ja na ogół poszukuję serwisów, na jakich ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, jakie należałoby wykorzystać w swojej witrynie.

Yuri20

Posty: 2