Czytaj o biznesie już dzisiaj

Proszę o pomoc odnośnie dronów ?

Strona główna > Biznes > Hurtownie elektroniczne > Proszę o pomoc odnośnie dronów ?

Proszę o pomoc odnośnie dronów ?

10.12.2015 00:10:24 

Osobiście niezwykle podobają mi się drony, natomiast jak na moją kieszeń to za drogi gips. Czekam aż stanieją;) Ale tak poważnie to czy znacie może jakieś tanie sklepy gdzie można nabyć części, zeby samemu coś pokombinować?

10.12.2015 04:11:16 

Każdy pyta o drony i cenę. A rozrzut jest spory i nie da się tego tak po prostu ocenić. To jest link do dobrego profesjonalnego sklepu gdzie można znaleźć wszystko co potrzebne na początek, ale i oczywiście później http://abc-rc.pl/Drony.

11.12.2015 07:06:23 

Na pewno jesy pewniej jeśli chodzi o drony nabyć w sklepie nawet w necie, niemniej jednak chodzi żebyśmy mieli gwarancję bez wątpienia nie od stłuczki, niemniej jednak mam kumpla, który pokusił się o zakup na jakiejś dziwnej aukcji na allegro i po prostu kasa poszła w błoto. Nie polecam więc takich rozwiązań.

12.12.2015 11:56:03 

O taki dron fpv mi chodziło. To moje marzenie od lat. Nie mam funduszy na wypasioną cenę i mega wypasiony model, a wiadomo, że te tańsze są gorsze. Początki mam już za sobą na zabawkach. Teraz czas na zbieranie pieniążków. Pozdrawiam.

13.12.2015 19:46:29 

Jak masz ochotę na faworyta to proponuję samemu zmontować sobie drona fpv. Jak cena nie gra dla ciebie roli, to można zrobić naprawdę wypasiony model. Mam nadzieję, że przysłużyłem się swoją pomocą;)

14.12.2015 14:02:43 

Każdy teraz interesuje się dronami. Nastała taka moda, że każdy chce mieć swojego drona, choćby miał on służyć tylko i wyłącznie do latania przed domem. W sumie fajna zabawka, ale mnie osobiście szkoda byłoby takich pieniędzy, bo jak się orientuję to do tanich zabawek drony nie należą,. Jestem kobietą, wiem, że mężczyźni mają inaczej. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy.

15.12.2015 23:12:34 

Też mi się tak wydaje, że początkujący najlepiej niech kupują w profesjonalnych sklepach, na pewno nie na aukcjach, gdzie cena drona rc fpv jest podejrzanie niska, atrakcyjna. Ludzie są łasi na pieniądze i dlatego często właśnie z tego powodu pokutują. Ja już zdążyłem nauczyć się nie korzystać z okazji:)

16.12.2015 14:12:37 

Sam kiedyś myślałem nad tym, żeby takiego drona rc fpv sobie kupić. Kiedyś bawiłem się w samoloty, ale to oczywiście nie to samo. Świat idzie z postępem, ale tak naprawdę to nie wiem czy drony są legalne, czy bezkarnie mogę sobie latać nad sąsiada terenem i straszyć mu pieska. Może dopóki on nie poweźmie decyzji o dronie i nie ruszy do ataku:)

17.12.2015 08:54:57 

Jak masz ochotę na faworyta to proponuję samemu zmontować sobie drona fpv. Jak cena nie gra dla ciebie roli, to można wykonać naprawdę wypasiony model. Mam nadzieję, że przysłużyłem się swoją pomocą;)

Ostatnio dodane posty

Jak znajdziesz dobrego wykonawcę to na pewno zaproponuje wykonanie instalacji na wysokim poziomie i nie tylko wykona montaż, ale wcześniej podpowie co wybrać i potem będzie gwarantował do takiej instalacji pełne wsparcie serwisowe.

Jest sporo wykonawców, ale jak szukasz pod konkretną instalację, masz jakieś oczekiwania to wiadomo, że będzie warto wybierać takie firmy, które na określonym osprzęcie pracują i wykonują swoje instalacje z takimi właśnie częściami.

Jeśli chodzi o wybór wykonawców do fotowoltaiki to można liczyć na ciekawie przygotowaną ofertę i każdy będzie miał okazję coś tam sensownego dla siebie wybrać. Jak ktoś szuka wykonawcy to warto mieć na uwadze opinie klientów.

© Copyright Moco-cen.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.