Przegrywanie vhs na dvd, która firma

Przegrywanie vhs na dvd, która firma

Witam. zleciłam firmie przegrania mojego filmu z wesela z formatu vhs na dvd i dziś się niezmiernie boję żeby nie zniszczyli naszego filmu będącą w końcu pamiątką.

Czy ktoś z was talk robił?

DVDiss

Posty: 24

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona albowiem odszukałam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się iż odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa albowiem przecież aktualnie to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

Warren1987

Posty: 17

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona bowiem znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa albowiem przecież dziś to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

ciopix

Posty: 19

 
Hej. W życiu na każdym kroku ryzykujemy. Niemniej jednak w przypadku takich przygrywań ryzyko jest nikłe, ponieważ robi się to na wyśmienitym sprzęcie i przegrywanie w końcu powierzysz prawdziwym fachowcom.

Lupusx

Posty: 27

 
Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie bowiem można spokojnie wrócić do przeszłości.

looque66

Posty: 15

 
Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis bo mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się bardzo fajnie ogląda filmy z przeszłości ale zwykle robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

b.one

Posty: 38

 
Cześć. Ja na przykład jak szukałam takiej firmy jaka miała się zająć moimi jakże cennymi kasetami, sugerowałam się właśnie wypowiedziami ludzi na forum. Skorzystałam z firmy, jaką zachwalały normalne osoby na generalnie dostępnym forum. Nie mam trochę zaufania do opinii na stronach firm, boję się że mnoga one być pisane poprzez same firmy.

pzkpv

Posty: 18

 
Witam. Ja w takim momencie przeszukiwałam Internet i kliknęłam na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl. Okazało się że dzięki temu nie miałam problemu z prezentem. Rodzice niesłychanie się ucieszyli że mogli znów zobaczyć dzień swojego szczęścia razem z nami i z bliskimi im osobom.

To jest najlepszy pomysł na rocznicowy prezent.

Fifczak90

Posty: 18

 
Cześć. Chyba na dobre forum trafiłem bo właśnie ma problem ze starym nagranym filmem. Potrzebuje go odtworzyć i nie mam po prostu na czym. Lata temu wyrzuciłem video bo myślałem że już nie będę z niego w ogóle korzystał a tu taka niespodzianka. Na poddaszu wygrzebałem stary film z chrzcin mojego dziecka.
Dziecko ma za miesiąc osiemnastkę i chciałem w prezencie mu go ofiarować. Pomocy !!!

klejjofas

Posty: 27

 
Witam. zainspirowałem się tum forum i zamierzam tworzyć film z życia mojego dziecka. Nie myślałem wcześniej o tym, ale biorę na porodówkę kamerę. Nie wiem tylko co moja żona o tym powie. Ale nie chce nagrywać jej jak rodzi tylko pierwszy krzyk naszego maleństwa.

980000

Posty: 13