Strona główna > Uroda i Zdrowie > Kosmetyki dla niej > kremy

kremy

kremy

Słyszałam, że woda siarczkowa jest dobra na cerę problematyczną. Czy faktycznie możecie to potwierdzić?

Zdzichu

Posty: 5

 
Kiedyś piłem wodę siarczkową na obniżenie cholesterolu i spadł dramatycznie w krótkim czasie. Takie miałem wyniki, że lekarz się realnie zdziwił. Chyba Dr Duda wprowadza wodę siarczkową ogólnie do kosmetyków. Śledzę ten temat od dawna, bo po prostu działa. Dziwne, że środowisko naukowe nie promuje tego rozwiązania szerzej. No nic, trzeba się samodzielnie dowiadywać :)

Dyduszek22

Posty: 8

 
Blizny potrądzikowe usuniesz na pewno, dzięki kosmetykom na bazie wody siarczkowej. Trochę rzadko spotykane. Wiem, że produkuje Dr Duda, chyba jedyni w Polsce w tej kategorii. Ewentualnie do uzdrowiska się umów na próbę, ale na pierwszy raz kosmetyki, bo po prostu taniej wychodzi :)

Yuri20

Posty: 12

 
Nie wierz od razu, czy jakiś składnik aktywny działa w kosmetyku, tylko dotrzyj do badań naukowych, poważnych publikacji. Wtedy dopiero można sobie kupić bez problemu.

gagarin

Posty: 6

 
Z farmakologii przy leczeniu łuszczycy nie rezygnuj nigdy, natomiast zwiększaj potencjał leczenia kosmetykami naturalnymi. Na twoim miejscu bym testowała praktycznie wszystkie marki. W końcu się działa na to, co działa faktycznie na twoją skórę.

Klarka34

Posty: 14

 
Teraz nie trzeba jeździć do żadnych uzdrowisk, żeby sobie w domu fajne SPA zrobić. Wystarczy tylko wanna, ewentualnie prysznic z jakimś dobrym dozownikiem wprowadzonym.

edyta123

Posty: 14

 
Zobacz, czego w uzdrowiskach się używa, jakich składników aktywnych, a później szukaj tego samego przy doborze kosmetyków naturalnych. To się u mnie zawsze sprawdzało pod względem jakości.

amrmas22

Posty: 7

 
W ogóle podobno wodą siarczkową można przebudować, całkowicie zregenerować naskórek. Moja siostra w ten sposób wyszła z łuszczycy, a fatalnie wyglądała muszę przyznać.

Lechu_351

Posty: 8