Strona główna > Uroda i Zdrowie > Kosmetyki dla niej > naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Kremy anti anging 50 plus z naturalnym składem – ktoś coś? Muszę coś takiego znaleźć mojej mamie, chciałam jej zrobić prezent na urodzinki. Jeśli orientujecie się co do sklepów specjalizujących w takich ekologicznych, zdrowych kosmetykach to proszę o inf!

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Sama jestem teraz na etapie kompletowania sobie kosmetyków i głównie są to dermokosmetyki. Bardzo bym chciała częściej ze szminki na przykład korzystać ale mam wiecznie tak spierzchnięte usta że szminka po prostu po iluś godzinach zaczyna źle wyglądać. Macie na to jakiś sposób?

SkinNer7

Posty: 31

 
Duży wybór naturalnych maseczek algowych mają w sklepie E-naturalne. U nich bym radziła poszukać takich bardziej ekologicznych kosmetyków. Mi na moje przebarwienia bardzo dobrze robi żelowa maseczka z węglem aktywnym. Kosztuje jakieś 20 zł jeśli dobrze kojarzę. Szybko się nakłada, szybko przygotowuje, wystarczy wymieszać dwa składniki ze sobą.

090913123

Posty: 13

 
Najbardziej to mam problem ze znalezieniem jakiegoś dobrego płynu do higieny intymnej. Ostatnio to się przeszłam do apteki, żeby mi coś dobrali. Zobaczymy jak będzie, póki co jest w miarę okej.

Grabow12

Posty: 11

 
Dużo mi dają maseczki algowe z różnymi dodatkami. Sporo wariantów takich naturalnych masek mają w sklepie Enaturalne z portalu www.e-naturalne.pl. Te maseczki to mogą być albo z żeń szeniem, albo mają ze skórką pomarańczową, albo marchewką, dużo tego jest do wyboru można dopasować kosmetyk pod swój rodzaj skóry i potrzeby.

dof77

Posty: 21

 
Szczerze powiem że nie zwraca większej uwag na to czy kosmetyki są naturalne czy nie, ważne żeby na moją skórę działały. To jest moje główne kryterium, no i też na pewno na cenę i wydajność patrzę.

eserved

Posty: 19

 
Gonimy świat jeśli chodzi o dostępność do bardziej naturalnych kosmetyków. Choć i tak to co trafia na Polski rynek to często jest gorszej klasy niż choćby w Niemczech czy we Francji. To podobnie jak ze spożywczymi rzeczami, ponoć markety na wschód zamawiają gorszego sortu jedzenie niż na zachód.

tigra32

Posty: 8

 
Moja siostra wiem że sporo rzeczy do pielęgnacji ciała sama sobie robi w domu. Z tego co mówi to nie jest to takie trudne, część składników można kupić w zwykłym markecie typu choćby kawa, chilli, olej kokosowy i tego typu.

Appell

Posty: 9