Strona główna > Uroda i Zdrowie > Kosmetyki dla niej > Perfumy projektantów

Perfumy projektantów

Perfumy projektantów

Słyszałem, iż w Anglii można zdecydowanie taniej zamówić perfumy projektantów. Mnie interesują tylko hurtowe ilości, więc jakby ktoś coś, to jestem zainteresowany. Liczę tylko na poważne odpowiedzi.

mnichhhu8

Posty: 6

 
Swoją drogą jakoś ciężko mi uwierzyć w oryginalność takich tanich perfum :( Wiem, iż chodzi o hurtownię i wobec tego jest taniej, ale u nas w kraju chyba też coś takiego mamy?

Notariusss

Posty: 18

 
Dobrze mówisz, że kosmiczną kwotę :) Niestety jakoś na razie nie będę w Anglii, więc poszukuję czegoś online. Znajomi złożyli u mnie zamówienia na perfumy, albowiem miałam wyjeżdżać :) Znam kilka miejsc online, niemniej jednak poczekam może ktoś odezwie się jeszcze z lepszą ofertą.

Hihi_WWW

Posty: 21

 
To link do porządnej hurtowni perfum w UK https://makeupmania.eu. Działają od dłuższego czasu. Radują się rozgłosem i to w całej Europie. Tu spokojnie można robić zakupy. Taniej to za mało powiedziane :)

bernatka789

Posty: 6

 
Nie narzekajcie. Większość hurtowni z perfumami w Anglii nie wymaga zamówień ogromnych ilości. Jest zwykle podana cena, od której realizują zamówienia z przesyłką. A bezpośrednio to możesz przyjść i kupić sobie jeden flakonik :)

propek1

Posty: 10

 
Proponuję zerknąć sobie na oferty z UK i porównać ceny. Poniektóre markowe perfumy mają ceny porównywalne z naszymi, natomiast większość jest dużo tańszych. Jestem w Anglii od ponad trzech lat. Nietrudno jest tu odszukać dobre oferty. Przede wszystkim jeśli chcesz kupić hurtem dają jeszcze większe zniżki. Hurtem nie chodzi o mega olbrzymie ilości :D

Marioleczka

Posty: 11