Strona główna > Uroda i Zdrowie > Kosmetyki dla niej > naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Sklep internetowy z kosmetykami – znacie jakiś ciekawy, dobrze zaopatrzony? Głównie chodziłoby mi o naturalne, ekologiczne produkty bez tony chemii w składzie, jakiś barwników, konserwantów za wielu itp.

Posty: 4

 
Masła i oleje tłoczone na zimno w dobrej klasie sprzedaje E naturalne na swojej stronie e-naturalne.pl. Dobry sklep, znam ich już od roku co najmniej, jeszcze żadnego zamówienia mi nie zawalili, a kupuję hurtowe ilości. Mają program partnerski który się faktycznie opłaca, nie jest to taki pic na wodę jak inne sklepy gdzie tak naprawdę niczego się na tym partnerstwie w zamian nie dostaje.

RufleX

Posty: 8

 
Ja to jestem w stanie dość dużo pieniędzy miesięcznie na same kosmetyki wydać, mój mąż nie do końca jest z tego faktu zadowolony ale z drugiej strony by chciał żebym atrakcyjnie wyglądała. Coś za coś ;-)

eklsusiv

Posty: 15

 
Za dobry kosmetyk trzeba swoje zapłacić, podobnie jak za dobre jedzenie, tak to już jest. Ja bym raczej na kosmetykach nie oszczędzała bo skórę ma się tylko jedną i teraz zresztą problemy dermatologiczne są bardzo częste.

74erns

Posty: 8

 
Z kosmetykami ciężko mi jest utrafić, dużo muszę najpierw przetestować, posprawdzać sobie nim znajdę rzeczy które moja skóra będzie w stanie zaakceptować, ale w ogóle zauważyłam że też jeśli chodzi o jedzenie to organizm mam bardzo wybredny.

Radosny

Posty: 18

 
Nie wiem dlaczego ale większość balsamów do ciała to mi się tak dosć średnio wchłania. Można wcierać godzinę a i tak wszystko zostaje na rękach i drugie tyle na wierzchu skóry...a chyba powinno jednak wsiąknąć bardziej, co nie?

TomekK

Posty: 15