Czytaj o biznesie już dzisiaj

naturalne kosmetyki

Strona główna > Uroda i Zdrowie > Kosmetyki dla niej > naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

17.12.2017 00:30:18 

Sklep internetowy z kosmetykami – znacie jakiś ciekawy, dobrze zaopatrzony? Głównie chodziłoby mi o naturalne, ekologiczne produkty bez tony chemii w składzie, jakiś barwników, konserwantów za wielu itp.

17.12.2017 18:04:44 

Masła i oleje tłoczone na zimno w dobrej klasie sprzedaje E naturalne na swojej stronie e-naturalne.pl. Dobry sklep, znam ich już od roku co najmniej, jeszcze żadnego zamówienia mi nie zawalili, a kupuję hurtowe ilości. Mają program partnerski który się faktycznie opłaca, nie jest to taki pic na wodę jak inne sklepy gdzie tak naprawdę niczego się na tym partnerstwie w zamian nie dostaje.

18.12.2017 18:01:56 

Ja to jestem w stanie dość dużo pieniędzy miesięcznie na same kosmetyki wydać, mój mąż nie do końca jest z tego faktu zadowolony ale z drugiej strony by chciał żebym atrakcyjnie wyglądała. Coś za coś ;-)

19.12.2017 13:21:43 

Za dobry kosmetyk trzeba swoje zapłacić, podobnie jak za dobre jedzenie, tak to już jest. Ja bym raczej na kosmetykach nie oszczędzała bo skórę ma się tylko jedną i teraz zresztą problemy dermatologiczne są bardzo częste.

20.12.2017 09:44:23 

Z kosmetykami ciężko mi jest utrafić, dużo muszę najpierw przetestować, posprawdzać sobie nim znajdę rzeczy które moja skóra będzie w stanie zaakceptować, ale w ogóle zauważyłam że też jeśli chodzi o jedzenie to organizm mam bardzo wybredny.

21.12.2017 10:19:03 

Nie wiem dlaczego ale większość balsamów do ciała to mi się tak dosć średnio wchłania. Można wcierać godzinę a i tak wszystko zostaje na rękach i drugie tyle na wierzchu skóry...a chyba powinno jednak wsiąknąć bardziej, co nie?

Ostatnio dodane posty

Kuracje dzienne i nocne, jeżeli chodzi o kosmetyki to jeden z najpopularniejszych podziałów. Można dodać do tego jeszcze pielęgnację wewnętrzną, może dietą lub preparatami, suplementami wegańskimi.

Kosmetyki luksusowe łączą się z zabiegami medycyny estetycznej, chociażby botoksem, więc terapię można w każdej chwili rozszerzyć.

Poza dopasowaniem kosmetyków pod siebie warto również pomyśleć o ograniczeniu poziomu stresu. Niestety wiele osób narzeka, że to coraz trudniejsze.

© Copyright Moco-cen.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.