Strona główna > Uroda i Zdrowie > Kosmetyki dla niej > Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe

Dobrej jakości lakiery hybrydowe i inne kosmetyki z kategorii make-up są mi potrzebne, kogoś doradzicie? Mówiąc bardziej w szczegółach chodziłoby o zaopatrzenie dla prowadzonej przeze mnie drogerii.

GGregbard

Posty: 5

 
Hybryda hybrydzie nierówna, ja akurat jestem na etapie testowania różnych lakierów i trudno mi powiedzieć na co się ostatecznie zdecyduję do siebie do firmy...

Hihi_WWW

Posty: 17

 
Ja robię ostatnio dość często paznokcie koleżankom u siebie w mieszkaniu, ponoć mam do tego talent ;)) Koleżanki polecają swoim znajomym i powiem że ta moja działalność nabiera rozpędu, nie wiem czy jakiegoś mini gabinetu nie założę...:)

Lupusx

Posty: 11

 
Dostawców kosmetyków jest teraz bardzo dużo i też różnice jeśli chodzi o jakość pomiędzy producentami bywają tak głębokie jak przepaść.

andrew66

Posty: 9

 
Bardzo modne są wszelkie zdobienia na pazurkach, nie wiem czy to się jakoś fachowo nazywa ale chodzi mi o takie aplikacje w formie różnego typu wzorków. Świetna rzecz ale musi być dobrze zrobiona żeby efekt naprawdę był – łał!

syrena88

Posty: 6

 
W naszej drogerii od jakiegoś czasu mamy kosmetyki od Claresa (4mass.pl) i klienci sobie chwalą, sprzedają się bardzo dobrze. Z jednej strony wysoka jakość, z drugiej strony ciekawe niebanalne kolory, z trzeciej rozsądne, przystepne ceny.

ZPL33

Posty: 16

 
Ogólnie teraz hybryda cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientek. CO jak co ale jest to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie bo wytrzymałe, lakier sobie dobrze radzi choćby przy kontakcie z wodą podczas wszelkiego zmywania naczyń, kąpieli, myciu dłoni itd.

asdversary

Posty: 27

 
Świetne są te nowoczesne kolory lakierów które aktualnie są w ofercie, można dobrać sobie już naprawdę każdy odcień świata, mnie najbardziej przekonują amaranty..odkąd sięgam pamięcią. :)

Modniś

Posty: 7

 
I tak wszystko zweryfikuje życie i codzienna praca z lakierem w salonie z klientkami. Dopiero wtedy się okaże czy środek jest dobry jakościowo czy nie.

saradonin

Posty: 28

 
Różne są stawki za hybrydy ale powiem z własnego doświadczenia że nie zawsze wyższa cena musi wiązać się z wyższą jakością. Można kupić lakier tanio i się pozytywnie zaskoczyć trwałością, a można wydać mnóstwo pieniędzy i narzekać że kiepsko trzyma.

Yuri20

Posty: 13