Strona główna > Uroda i Zdrowie > Kosmetyki dla niej > ładne perfumy

ładne perfumy

ładne perfumy

Jak podchodzicie do zakupu testerów perfum? Czy to opłacalna sprawa, a może związana z jakimiś haczykami, o których nie mam pojęcia :)

GGregbard

Posty: 5

 
Przyznam, że zapach cytrusów mnie pobudza bardziej od wypicia kawy czasami. Niesamowite, jak dobrze dobrany aromat działa na człowieka.

Naturalne33

Posty: 38

 
Na pewno oryginalne testery perfum znajdziesz na
http://testerownia24h.pl. Zdarza się, że dostaniesz perfumy bez korka, ale to raczej mały problem. Zazwyczaj przy konkretnym zapachu i tak korek masz już z poprzedniego opakowania, więc można sobie przełożyć po prostu. Jeżeli chodzi o zapachy to mnóstwo mają i jest faktycznie z czego wybierać, nowości Chanel, Dior, Boss, Armani i wielu innych marek. Do tego wielkie promocje od czasu do czasu się zdarzają, że faktycznie bardzo tanio można kupić ulubione zapachy.

johncena67

Posty: 14

 
Z zapachu można zrobić faktycznie indywidualną wizytówkę i się tym samym wyróżnić w towarzystwie. Niektóre męskie zapachy projektuje się nawet w taki sposób, aby oddawały profesjonalizm człowieka, więc warto doczytać trochę o recepturach, właściwościach zapachów.

Robuś

Posty: 8

 
Dobre zapachy stosuje się teraz nawet w sprzedaży, więc tym bardziej przy budowaniu własnego wizerunku warto uwzględnić oryginalne buteleczki. Testery mają największy stosunek ceny do jakości według moich doświadczeń.

pawel253

Posty: 5

 
Wiesz, po zapachu to nawet rozpoznajesz czasami człowieka i to robi jednak pozytywne wrażenie. Nie lubię ludzi, którzy o siebie nie dbają. W tych czasach wszystko stanowi o przewadze w towarzystwie, biznesie. Trzeba kombinować.

Gruby_56

Posty: 12