Strona główna > Uroda i Zdrowie > Kosmetyki dla niej > Damskie perfumy

Damskie perfumy

Damskie perfumy

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

Posty: 6

 
Czasami warto trochę poeksperymentować z perfumami, bo ja wiem jak to jest czasem człowiek się przyzwczai do jednej marki i nie chce zmienić a potem się okazuje że zmiana mogłaby wyjść tylko na plus.

erwin_15

Posty: 11

 
Wysokiej klasy testery bardzo tanio sprzedają w sklepie testerownia – http://testerownia24h.pl. Świetny kontakt z obsługą można o wszystko dopytać jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości czym są testery, jak takie perfumy są zapakowane i tak dalej.

Yuri20

Posty: 8

 
Od jakiegoś czasu chodzę jak struty bo święta się zbliżają trzeba połowie rodziny prezenty kupić...a ja tego tak nie lubię...zawsze mam problem z wyborem i ostatecznie decyduję się na perfumy dla każdego z osoba ;P

Motospec

Posty: 7

 
I tak najważniejsza jest higiena osobista :P Mialem takiego kolegę w akademiku który więcej lał na siebie perfum niż wody z mydłem...i niestety jak się jego pot mieszał z perfumą to w pokoju robiła się prawdziwa komora gazowa...

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Co do perfum to jednak trzeba samemu sprawdzić przetestować konkretny zapach dlatego jak wolę po stokroć kupić komuś w prezencie jakieś czekoladki kwiaty czy wino niż perfumy bo po prostu można w łatwy sposób przestrzelić i kupić nie ten zapach jaki komuś pasuje.

12_0987

Posty: 30