Strona główna > Uroda i Zdrowie > Kosmetyki dla niej > Sposoby na lepsza skore

Sposoby na lepsza skore

Sposoby na lepsza skore

Drogie panie, pytanie jest do was ;-) Korzystacie z kolagenu w tabletkach? Zastanawiam się nad kupieniem sobie czegoś takiego, żeby poprawić wygląd skóry i ewentualnie jakoś spowolnić jej starzenie. Tylko teraz pytanie – czy kolagen rzeczywiście cokolwiek poprawi i druga rzecz – jaki wybrać?

figo

Posty: 8

 
Sama czegoś szukam na swoją cerę, bo najlepiej ostatnio nie wygląda. Myślę że stres dużą rolę odgrywa u mnie akurat, odkąd zaczęłam mieć w pracy więcej nerwów i więcej obowiązków to skóra nagle mi się postarzała o parę lat...

Gumis

Posty: 6

 
Duże znaczenie mają używki, jeśli ktoś dużo pije kawy, a jednocześnie jeszcze pali i sobie pozwala na nieco więcej alkoholu niż tylko – przy specjalnych okazjach, to potem nie ma cudów, na skórze to widać bardzo wyraźnie.

wirola

Posty: 12

 
Zapisałam się do dermatolog i jeszcze czekam na termin także ciekawe co ona mi powie na te moje wypryski. Z tego co czytałam w internecie to może być trądzik różowaty, ale też milion innych rzeczy....ech nie ma lekko z tą cerą.

Lupusx

Posty: 7

 
Już od dłuższego czasu jestem wielką zwolenniczką suplementowania kolagenu na zdrowszą skórę. Mi się wyjątkowo jędrność zaczęła poprawiać i widzę to zwłaszcza na dekolcie i skórze szyi gdzie już powoli zaczynałam własną babcię przypominać...KOlagen mam morski z elastyną, zamawiałam od polskiej firmy NM -noblemedica.pl.

TomekK

Posty: 15

 
Skóra ogólnie jest o tyle ważnym elementem organizmu że po niej zawsze jak na dłoni widać że coś się w środku w ciele w narządach złego dzieje. Wszelkie wypryski, jakieś alergie skórne nie dzieją się przez przypadek, tylko są dobrym sygnałem że warto zrobić sobie jakieś badania itp...

namok

Posty: 5