Strona główna > Uroda i Zdrowie > Kosmetyki dla niej > Naturalne kosmetyki

Naturalne kosmetyki

Naturalne kosmetyki

Czy robicie własne kosmetyki i na podstawie jakich baz? Co najczęściej dodajecie i skąd w ogóle wiecie, co się sprawdza?

nighthaze

Posty: 4

 
Kosmetyki z probiotykami tylko, bo widać, że nowoczesna kosmetologia się do nich najczęściej odnosi. Duża pomoc dla cery suchej, dojrzałej.

edyta123

Posty: 8

 
Do cery naczynkowej używam kremu przeciwstarzeniowego https://e-naturalne.pl/pl/c/Gotowe-zestawy/34 i mam efekt podobny, jak po wizycie w salonie medycyny estetycznej. Wampirzy lifting, coś w tym stylu. Przed zastosowaniem kremu wyglądałam, jakbym ciągle chodziła niewyspana. Teraz jakby mi się kolor wyrównał. Staram się mniej, ale lepszych jakościowo kosmetyków stosować. Polecam podobne podejście.

TomekK

Posty: 6

 
Przydaje się termometr, miarki i waga kuchenna, nawet najprostszy model do robienia własnych kosmetyków.

zenek744

Posty: 9

 
Leczyłam wypryski kosmetykami z kurkumą i bardzo dobrze szło. Do tego mirra ewentualnie, bo widać wyraźnie, że ma cechy przeciwzapalne. Nie widzisz czerwonych plam na twarzy po takim kremie.

xtigerx

Posty: 10

 
Nawet niewiele witamin w kosmetyku zupełnie wystarczy do osiągnięcia efektów pielęgnacyjnych. Potwierdzona sprawdza, bo sama robię kosmetyki z witaminami i wcale nie trzeba przesadzać w składzie.

Klakier

Posty: 9

 
Jak bierzesz kosmetyki drogeryjne typowo to tam w nich znajdują się pochodne ropy naftowej, które mocno zatykają skórę. A później niestety syfki wyskakują.

edek

Posty: 16

 
Testowałam kosmetyki z czerwonym winem, jako substancją aktywną i zauważyłam duże właściwości nawilżające.

RufleX

Posty: 6

 
Możesz czarną perłę wypróbować, bo dobrze mnie rozjaśniła. Masz odmłodzenie skóry praktycznie natychmiastowe.

Mmatckhew

Posty: 4