Strona główna > Uroda i Zdrowie > Kosmetyki dla niej > gdzie kupić kosmetyki naturalne

gdzie kupić kosmetyki naturalne

gdzie kupić kosmetyki naturalne

Szukam dobrego kosmetyku przeciwdziałającego działaniu wolnych rodników. Czy znajdę na polskim rynku coś naturalnego o takim działaniu. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

Bhapo

Posty: 4

 
Myślę, że to serum powyżej miałoby dobre działanie. Nie wyobrażasz sobie, jak wiele problemów ze skórą pochodzi właśnie z tego stresu oksydacyjnego, czyli tych wolnych rodników i od zanieczyszczenia środowiska. To jest naprawdę najgorsze.

ui5609

Posty: 27

 
W tym wieku to już potrzebna jest bardzo kompleksowa pielęgnacja. Ja też zbyt długo zwlekałam z tym, żeby dobrać do swojej skóry odpowiednie kremy i zabiegi, ale teraz chcę nadrobić czas i właśnie rozglądam się za czymś bardzo treściwym, a jednocześnie nawilżającym i dosyć lekkim, by nie zapychało mi porów.

Kitas

Posty: 6

 
Ja stosuję na takie problemy witaminę C i algi morskie, tylko że to są dwa różne kosmetyki, ale chętnie przetestuje to serum polecane wyżej.

Black_Riot

Posty: 3

 
Może wybierz się do dermatologa i on Ci dobierze jakąś specjalistyczną pielęgnację dopasowaną do Twojego typu skóry. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona z poleconych kosmetyków.

TomekK

Posty: 4

 
Niczego nie używam, a powinnam i wiem, że to ogromny błąd. Po prostu na co dzień nie mam czasu, a przydałoby mi się właśnie coś takiego kompleksowego, to bym mogła szybko nałożyć, szybko by mi się wchłonęło i dobrze działało.

wisła1905

Posty: 4

 
Na takie problemy tylko i wyłącznie ochronne serum antyoksydacyjne Noyau. Lepszego kosmetyku tego typu jeszcze nie stosowałam. Tutaj można kupić to serum http://noyau.pl/produkt/ochronne-serum-antyoksydacyjne-antipollution-antioxidant-serum/.

Freakster89

Posty: 9

 
Powiem Ci, że bardzo ciężki temat. Przecież nie można palić w przestrzeniach publicznych, to gdzie Ty masz kontakt z takimi zanieczyszczeniami od dymu? Może to jakiś inny czynnik, ale nawet jeśli nie, to może warto by było zastosować jakiś preparat antyoksydacyjny?

figo

Posty: 9