Strona główna > Uroda i Zdrowie > Kosmetyki dla niej > Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

Marioleczka

Posty: 5

 
Bierz toniki do podstawowej pielęgnacji z różnymi ekstraktami. Ogólnie im więcej ekstraktów w toniku, tym lepsze działanie. Coś na pewno trafisz. No i spróbuj też może samodzielnie stworzyć kosmetyk idealnie dopasowany do twojej cery. To coraz popularniejsze.

alekBALD

Posty: 8

 
Zwróć uwagę, że po rejestracji w sklepie internetowym otrzymujesz spore rabaty. Najlepiej się trzymać jednej marki i brać sporo na jednym zamówieniu, bo wtedy da się wynegocjować jakieś dodatki.

Marioleczka

Posty: 10

 
Mnie nauczył dermatolog, że trzeba zawsze działać na konkretne schorzenia od zewnątrz i od wewnątrz. Jak bierzesz kosmetyki naturalne to przydałoby się również zrobić kurację oczyszczającą, ewentualnie przyjmować witaminy, czy suplementy na regenerację skóry.

Dzidzidek

Posty: 6

 
Prowadzę salon medycyny estetycznej rozszerzony o gabinet kosmetyczny. Robię sporo zabiegów. Na pewno glinkę bym poleciła i peelingi ze sklepu e-naturalne.pl. Dobrze się sprawdzają, nie jest zbyt drogo. Peeling z owoców tropikalnych jest bezbłędny. Na bazie tego sklepu zaczęłam też kombinować z tworzeniem własnych kosmetyków i już widzę pierwsze, bardzo ciekawe wyniki.

Black_Riot

Posty: 10

 
Jako dodatek do kąpieli dobrze u mnie się sprawdzają suszone kwiaty lawendy. Nauczyłam się też robić własne mydła. Też można dodać suszone kwiaty, jakie ci się podobają.

Julian

Posty: 13

 
Kremy z mocznikiem są naprawdę nieźle. Szczególnie dobrze złuszczają. Mam skórę suchą i dają prawdziwą ulgę.

MisiekKce

Posty: 14

 
Nadal trzeba czytać etykiety kosmetyków naturalnych, bo nie ma jeszcze ugruntowanych przepisów dotyczących ich produkcji.

brzoza78

Posty: 12

 
Ten składnik, który podaje się na początku etykiety występuje zazwyczaj w największej ilości, więc to dobra wskazówka przy analizie jakości kosmetyku.

Marys56

Posty: 4

 
Na twoim miejscu bym pozamawiała próbki kosmetyków naturalnych. Polscy producenci dobrze sobie naprawdę radzą na tym rynku, aż zaskakująco dobrze. Formuły uzdrowiskowe na mnie najlepiej działają.

sgm56

Posty: 14