Strona główna > Uroda i Zdrowie > Kosmetyki dla niej > jaki peeling polecacie

jaki peeling polecacie

jaki peeling polecacie

Czy peeling dobiera się do konkretnego rodzaju cery, czy bardziej uniwersalne i właściwie wszystko pasuje? Czy możecie mi odpowiedzieć?

labuh

Posty: 2

 
No właśnie, jak chodzisz z maseczką teraz to peeling usuwa zanieczyszczenia po prostu ze skóry, a czerwona twarz i tak szybko znika. Na weekend sobie rób i testuj różne specyfiki. Akurat tutaj w dyskusji ciekawe polecenia, bo sama używałam wielu produktów z tego sklepu. Wiarygodny.

znamsienatym

Posty: 5

 
Jak chcesz rozjaśnić cerę to zrobisz to tym peelingiem spokojnie uważam. Naturalny skład nawilża mocno, a latem to wręcz obowiązkowe. No i po takim zabiegu lepiej się za bardzo na słońce nie wystawiać, bo ryzyko podrażnień.

vincek

Posty: 29

 
Na mnie dobrze działa właśnie kwas mlekowy. Mam tłustą cerę, więc tylko takie peelingi wchodzą w grę https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-AHA-30/1276 i dobrze, że coś takiego w ogóle produkują. Złuszczenie naskórka wyraźne, nie wnika jakoś przesadnie głęboko, więc można normalnie wyjść z domu, a działanie zadowalające. Długo stosuję i tak samo dobrze działa, więc składu nie zmieniają przy zyskaniu popularności.

Klarka23

Posty: 11

 
Peeling u profesjonalistki najlepiej. Możesz też własny przynieść, u mnie akurat nie ma z tym większych problemów.

Marioleczka

Posty: 11

 
Jak złuszczasz to skóra się stopniowo wzmacnia, a oleje roślinne szczególnie dobrze działają na pielęgnację teraz. Wcieraj spokojnie peeling, nie śpiesz się, równomiernie rozprowadzaj. To bardzo ważne, żeby ścierać w sposób umiarkowany.

johncena67

Posty: 9

 
To faktycznie sprawdzony peeling. Wiele kosmetyczek poleca swoim klientkom. Jestem jedną z nich :) Tak naprawdę to nawet opaleniznę peeling potrafi podkreślić, a mało kto o tym w ogóle wie :)

Babeczka

Posty: 8