Czytaj o biznesie już dzisiaj

Czy obrączki z brylantami to dobre rozwiązanie ?

Strona główna > Uroda i Zdrowie > Piercing > Czy obrączki z brylantami to dobre rozwiązanie ?

Czy obrączki z brylantami to dobre rozwiązanie ?

08.03.2015 00:10:31 

Dzień dobry. Orientuje się ktoś z Was, jak długo może trwać pobranie wymiarów do obrączek ślubnych?

08.03.2015 07:31:53 

Nie polecam montowania brylantów do pierścionków sposobem rozcinania i późniejszego zszywania.

Takie pierścionki są znacznie mniej trwałe i - mniej wygodne.

09.03.2015 22:20:38 

Wraz z mężem chcieliśmy przygotować dla siebie oryginalne obrączki ślubne. Dlatego zdecydowaliśmy się na wygrawerowaniu w ich wnętrzu naszych imion i daty ceremonii. To świetna pamiątka i dowód naszej miłości. Ponadto dzięki wygrawerowanej dacie mam pewność, że mój mąż nie zapomni o naszej rocznicy

10.03.2015 11:27:28 

Przed zamówieniem obrączek ślubnych warto spytać jubilera o późniejsze serwisowanie. Ja od czasu ślubu schudłam kilka kilo i przez to byłam zmuszona do zmniejszania rozmiaru obrączki. Na szczęście nie musieliśmy za to dodatkowo płacić, bo było to wliczone w cenę.

11.03.2015 14:41:27 

Też mieliśmy problem z dobraniem pożądanych brylantów do naszych obrączek. W końcu pomógł nam jubiler http://www.ring4you.eu/brylanty-i-zloto-palladowe który nie tylko zaproponował nam rodzaj kamienia, lecz również postarał się, aby było w miarę tanio.

12.03.2015 16:08:06 

Po roku od ślubu nasze obrączki ślubne zaczęły zmieniać swoją barwę. Wobec tego postanowiliśmy zanieść je do jubilera, gdzie były kupowane. Zdziwiliśmy się, gdy sprzedawca poinformował nas, że trzeba poddać je zabiegowi czyszczenia.

Od tamtej pory tę operację powtarzamy średnio co dziesięć miesięcy.

13.03.2015 08:33:24 

Pierścionek z dużym brylantem to nie dla mnie.

Nie wyobrażam sobie posiadania pierścionka za kilka tysięcy złotych i ubierania go tylko od święta. Natomiast chodzenie z nim do pracy też nie byłoby najlepszym rozwiązaniem. A nie lepiej kupić sobie pierścionek z malutkimi brylantami? Bez przepychu, skromniej i taniej.

14.03.2015 08:31:35 

Wasze obrączki nie muszą być identyczne.

W naszym przypadku zdecydowaliśmy, że moja będzie miała dodatkowo drobne brylanty. Wygląda to naprawdę bardzo ładnie. Mąż ale nie chciał żadnych urozmaiceń.

Ostatnio dodane posty

Zakupiłam sobie pozłacane kolczyki z ametystem i jestem niesłychanie zadowolona. Prezentują się pięknie. Widać, iż są wykonane z najlepszych materiałów. Jest to srebro, 925 które jest pozłacane. Każdy szczegół wykonany został znakomicie, zatem od niesłychanie dawna cieszę się takimi kolczykami i myślę, iż jeszcze długo wytrzymają.

Biżuterii jest niezmiernie sporo, dlatego bez problemów każda coś dla siebie znajdzie. Oczywiście trzeba poświęcić trochę czasu na szukanie, natomiast to się opłaca. Sama zakupiłam parę kolczyków z ametystu w niskiej cenie.

Mnie bardzo pomaga biżuteria z agatu, bo łagodzi stres i wprowadza spokój. Niby to zwyczajny kamień, a ma takie właściwości. Nie wierzyłam w to dopóki sobie takiego kamienia nie nabyłam. Wam również polecam, a przekonacie się, że było pożądane byłoby wybrać na to własne pieniądze.

© Copyright Moco-cen.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.