Czytaj o biznesie już dzisiaj

unikalne diamenty

Strona główna > Uroda i Zdrowie > Piercing > unikalne diamenty

unikalne diamenty

17.10.2014 00:10:06 

Kochani, a właściwie – kochane :) Szukam włoskiej biżuterii ze złota, możecie doradzić jakieś marki? Z jakich sklepów zdarzało się wam kupować tego typu rzeczy?

18.10.2014 12:30:10 

Nie za bardzo się orientuję w najnowszych trendach niestety. Teraz jestem taką zabieganą mamą i żoną, że nie mam w ogóle czasu dla siebie. A chętnie bym sobie kupiła coś ładnego...choćby kolczyki...ech życie:-)

19.10.2014 11:49:37 

Aktualnie szukam pierścionka zaręczynowego i mam już nawet wytypowany jeden wzór od firmy staviori (www.staviori.pl). Piękna robota, oczywiście – brylant i żółte złoto. Może nie jest to jakiś duży kamień, ale na pierścionek za kilka tyś mnie niestety nie stać. Pozdr!

20.10.2014 22:45:20 

Doskonale pamiętam jaki miałem stres podczas oświadczyn...coś strasznego, nikomu nie życzę takich nerwów. No ale jakoś poszło ;) Myślę, że dużo tutaj załatwił pierścionek z brylantem ;D bez niego byłoby krucho...do tego oczywiście bukiet róż, wino i ugotowany przeze mnie obiad...taka inicjatywa zawsze jest doceniana przez kobietę!

21.10.2014 09:12:42 

Ostatnio bardzo długo wybierałam dla siebie kolczyki, zeszłam chyba wszystkich jubilerów w galerii i nigdzie nic nie było ciekawego. Wróciłam do domu, załączynał internet i zaczęłam szukać online. Znalazłam bardzo ładne, złote, drobne kolczyki jakiejś włoskiej firmy i dopiero te mi podpasowały...ech ciężka sztuka wyboru :-)

27.10.2014 13:42:13 

Witam. Każda kobieta zasługuje na to, żeby nosić prawdziwią biżuterię, a nie plastik. Ja wiem, że teraz modne jest to całe hand made i niektóre takie ozdoby są naprawdę ładne, ale mimo wszystko – złoto, srebro, brylant...to jest klasyka i tego się warto trzymać. Pozdrawiam serdecznie.

Ostatnio dodane posty

Zakupiłam sobie pozłacane kolczyki z ametystem i jestem niesłychanie zadowolona. Prezentują się pięknie. Widać, iż są wykonane z najlepszych materiałów. Jest to srebro, 925 które jest pozłacane. Każdy szczegół wykonany został znakomicie, zatem od niesłychanie dawna cieszę się takimi kolczykami i myślę, iż jeszcze długo wytrzymają.

Biżuterii jest niezmiernie sporo, dlatego bez problemów każda coś dla siebie znajdzie. Oczywiście trzeba poświęcić trochę czasu na szukanie, natomiast to się opłaca. Sama zakupiłam parę kolczyków z ametystu w niskiej cenie.

Mnie bardzo pomaga biżuteria z agatu, bo łagodzi stres i wprowadza spokój. Niby to zwyczajny kamień, a ma takie właściwości. Nie wierzyłam w to dopóki sobie takiego kamienia nie nabyłam. Wam również polecam, a przekonacie się, że było pożądane byłoby wybrać na to własne pieniądze.

© Copyright Moco-cen.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.