producent roślin, oferta ?

producent roślin, oferta ?

Chce koło domu trawę ozdobną, ale nie wiem czy to wymaga jakiejś szczególnej pielęgnacji? Sialiście już takie nasiona?

deberty56

Posty: 3

 
Trzeba zgłaszać się do takie szkółki, która naprawdę wie jak produkować rośliny. Wtedy można uzyskać jakość ale i niskie ceny. Na tym wielu osobom zależy.

Oct714

Posty: 8

 
W sprzedaży jest mnóstwo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, dlatego na początek jak najbardziej się nadają do ogrodu.

adameczek2323

Posty: 6

 
Kocham rośliny, wobec tego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je samodzielnie sadzić, wobec tego w szkółce zakupiłem ich niezwykle dużą liczba. Mój ogród to zwłaszcza byliny, wobec tego polecam takie rośliny. Wyglądają faktycznie pięknie.

piehoot

Posty: 10

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż potem biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

BerciQ89

Posty: 4

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, ale ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

Grabow12

Posty: 17

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, jaka się tym zajmuje to robiła i przywieźli faktycznie przepiękne okazy. Nie wiem, jakie to rośliny, bo tak faktycznie się na tym nie znam. Mnie tylko cieszy wygląd roślin, ale pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

Meryk87

Posty: 25

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

Spirek

Posty: 31

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je samodzielnie sadzić, dlatego w szkółce kupiłem ich bardzo dużą ilość. Mój ogród to głównie byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają naprawdę pięknie.

Rambdalll

Posty: 25

 
Wybór bylin jest bardzo duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

Hezis

Posty: 6