gdzie w Warszawie wynająć mieszkanie

gdzie w Warszawie wynająć mieszkanie

Gdzie można szukać ofert o wynajem mieszkań w Warszawie? Jeśli ewentualnie możecie coś sensownego podpowiedzieć pod tym kątem to dajcie znać. Zależy mi ogólnie na ofertach, które będą jakoś tam weryfikowane, żeby nie przeglądać tych różnych ofert w nieskończoność i szukać prezentów w taki sposób.

Ekurygo

Posty: 1

 
Ja wynająłem mieszkanie przez ofertę www.OfertyHome.pl. Dobrze zorganizowany serwis, który ma sporo różnych ofert więc będzie okazja do tego, by znaleźć mieszkanie dla siebie. Wygodne jest to, że masz jedną sensowną opłatę 260 i tyle, a nie płacisz jakichś horrendalnych prowizji jak to w standardowych agencjach.

JasioJasio

Posty: 2

 
Szukaj ofert agencji bo dużo łatwiej będzie znaleźć sensowną ofertę właśnie dzięki agencjom. Mają one częściej w bazie ciekawe propozycje.

Peleee23

Posty: 35

 
Faktycznie przy współpracy z agencjami będzie wygodniej. Powiesz jakiego mieszkania szukasz a oni będą pod tym kątem wybierać dla Ciebie oferty

labuh

Posty: 3

 
Wybór agencji, by sobie sprawę ułatwić to domena wynajmujących a tak naprawdę najemca często jest tutaj bez wyjścia i to czy będzie agencja czy nie to już wynik tego jakie mieszkanie się danej osobie spodoba.

namok

Posty: 7

 
Jak uda się znaleźć mieszkanie bezpośrednio to będzie najlepsza opcja. Jak nie to wtedy faktycznie agencja, ale to już prowizja do płacenia więc trochę słabo.

Accoun44

Posty: 21

 
Ofert jest obecnie sporo, jak zajrzysz do popularnych serwisów ogłoszeniowych to pewnie coś tam sensownego dla siebie będziesz w stanie wybrać.

Warren1987

Posty: 7

 
Samodzielnie na pewno będzie można zaoszczędzić na prowizji jak szukasz ofert. Z drugiej strony trzeba mieć też trochę czasu, żeby tym wszystkim się zająć i oferty przeglądać.

warter88

Posty: 11