Piękne suknie ślubne

Piękne suknie ślubne

Moje drogie, mam krótkie pytanie – gdzie kupowałyście swoje suknie ślubne? Piszcie opinie o salonach. Na pewno ważna jest dla mnie miła obsługa, bo potrzebuję kogoś kto będzie potrafił mi doradzić i dobrać wzór pod moją sylwetkę i w ogóle pod moją osobowość.

atek562

Posty: 9

 
Ech, aż sobie przypomniałam jak to u mnie wyglądało jak szukałam kreacji ;) Oczywiście jak to w moim wypadku wszystko było na ostatnią chwilę. I tak mam szczęście, że moja figura jest całkiem proporcjonalna, więc nie było trudno znaleźć fason na ostatni moment, ale stresu było sporo.

Black_Riot

Posty: 20

 
Sporo teraz fajnie prowadzonych, markowych salonów powstało. Można liczyć na profesjonalną obsługę, a pamiętam jak jeszcze parę – paręnaście lat temu rynek tego typu mody był bardzo skromny i trzeba było się dużo bardziej natrudzić, żeby coś dla siebie dobrać.

henrykk

Posty: 15

 
Ile trzeba wydać za suknię szytą na miarę, tak żeby nie przepłacić, ale żeby faktycznie suknia była dobrze zrobiona? Można się już w 2-3 tyś wyrobić, czy to jednak w grę wchodzą większe pieniądze?

Krzysio

Posty: 30

 
Ja to założyłam na swój ślub suknię po koleżance i nie było źle. Akurat udało się trafić z rozmiarem, a i oszczędność była spora. Za nową dałabym spokojnie kilka tyś, a tak kupiłam suknię za kilkaset złotych.

Gruby_56

Posty: 18

 
Dobre mam doświadczenia z salonem Elizabeth Passion (stronka salonu elizabethpassion.com). Ja u nich kupowałam w Krakowie przy ul. Długiej, a tak swoją drogą to się niedawno dowiedziałam, że moja koleżanka jeszcze ze studiów też u nich kupowała swoją suknię, tylko że w salonie w Gdyni. Moja jest klasyczna, atłasowa, w bardzo tradycyjnej formie, dość długa, taka jak sobie wymarzyłam. Czas oczekiwania na gotową suknię to w moim wypadku wyniosło lekko ponad 3 miesiące, więc nie tak najdłużej.

Zbyszek

Posty: 14

 
Dobrze się mną zajęto w salonie ślubnym w Koninie na Leszczyńskiej (Elizabeth Passion). Jak tylko weszłam do salonu, to od razu podeszła do mnie pani i pomogła dobrać suknię. Na plus jest tutaj fakt, że pani sprzedawczyni słuchała moich sugestii, a nie proponowała to co w jej mniemaniu byłoby fajne, tylko pomogła mi coś znaleźć pod mój gust. Super!

dydyś45

Posty: 11

 
Teraz to jest ogromny wybór kolorów i fasonów sukien, można coś dobrać dla siebie. Ja jeszcze mam ślub przed sobą, ale jak moja siostra kupowała kreację, to pamiętam, że wzorów to było zatrzęsienie, a myśmy w małym saloniku u siebie w Gorzowie kupowały.

Pipek56

Posty: 24

 
Szeroki wybór sukien jest w salonie Elizabeth Passion w Krakowie na Długiej. Trochę już salonów zwiedziłam w poszukiwaniu tej jedynej, swojej, wyśnionej sukni, ale dopiero tutaj byli mi w stanie rzeczywiście zaprezentować co najmniej kilka modeli odpowiadających moim preferencjom, z których mogłam wybrać tę – naj. Salon jest elegancki, obsługa profesjonalna, pani dokładnie wiedziała na co zwrócić uwagę dobierając suknię na moją figurę.

Yuri20

Posty: 13

 
Ja na pewno bym chciała założyć suknię z odkrytymi plecami, bardzo mi się tego typu fasony podobają. Tylko to musi być naprawdę dobrze uszyte, żeby nie opadała suknia i też żeby się nie podwijała do góry.

Sebo

Posty: 18