wesele Stryszawa

wesele Stryszawa

Organizował ktoś z Was wesele w miejscowości Świnna? Poszukuję sali weselnej w tym regionie. Ma ktoś jakieś propozycje?

danka33

Posty: 13

 
Wesele w Beskidach to cudowna sprawa! Już same widoki będą niemałą atrakcją dla gości. Do tego wybierz ładną salę, smaczne jedzenie i dobrą orkiestrę i będzie idealnie.

Zosiaa

Posty: 40

 
Ja niestety średnio wspominam swoje wesele. Chociaż zespół muzyczny grał świetnie to były inne mniej ciekawe aspekty. Np. kamerzysta nie przyłożył się za bardzo do swojej pracy. Dlatego pomyśl o wszystkim i zaplanuj to tak, żeby wszystko było idealnie. Korzystaj tylko ze sprawdzonych usług.

Fejron

Posty: 24

 
Popytaj znajomych z Twoich okolic o wybór sali weselnej. Myślę, że ktoś powinien Ci coś doradzić. Sale weselne zazwyczaj są ładne. Pomyśl jednak również o jedzeniu, obsłudze i cenie. I koniecznie wybierz coś wspólnie z małżonkiem.

chksfans

Posty: 10

 
Żywiec – piękna okolica. Byłem w tym regionie kilka razy na weselu, niestety nie pamiętam nazw lokali, ponieważ nie jestem stamtąd. Na pewno coś znajdziesz Trzymam kciuki.

ZaNK3R

Posty: 15

 
A czytałaś o restauracji "Uczta w Beskidach"? Poczytaj na ich stronie www.ucztawbeskidach.pl/ Mają same dobre opinie. Może jakiś Twój znajomy był i potwierdzi? A miałabyś bardzo blisko. Z tego co widzę, ceny też mają przystępne

MiDoRe

Posty: 22

 
Popytaj znajomych z Twoich okolic o wybór sali weselnej. Myślę, że ktoś powinien Ci coś doradzić. Koniecznie pomyśl o wyborze menu, bo to może przesądzić o wyborze restauracji. A jest to jeden z ważniejszych aspektów organizacji wesela.

dmanuss

Posty: 17