Podziękowania dla gosci weselnych

Podziękowania dla gosci weselnych

Potrzebny mi pomysł na upominek dla gości, którzy pofatygują się na moje wesele w lipcu. Macie jakieś niebanalne rozwiązania na zbyciu ? :)

WEj45

Posty: 23

 
Warto rzucić okiem na ofertę www.choco-mania.pl. Fajowskie mają tam czekoladki weselne. Dwa dni temu doszło do nas zamówienie od nich i jest git.
Przynajmniej prezenty dla gości już mamy załatwione...jeszcze dużo i tak zostało do ogarnięcia.

Ciapeczek

Posty: 34

 
Na naszym weselu dawaliśmy gościom ręcznie robione czekoladki z naszą fotką na czekoladzie. Niedroga rzecz a bardzo zaskakująca dla gości:-)

Zosiaa

Posty: 40

 
Mają teraz ludzie odjechane pomysły na wesele, puszczają lampiony, wynajmują góralskie kapele:P Na to trzeba mieć jednak trochę kaski...

uiids

Posty: 41

 
No ogólnie to trendy weselne są teraz dość ciekawe. Na przykład u mojego ziomka to nie chcieli, żeby im kupować kwiaty, ale zamiast nich kupony lotka, żeby im zamówić. Oryginalnie.

vokalek

Posty: 22

 
Właśnie przeglądam super czekoladki w sklepie http://www.choco-mania.pl. Podobają mi się te spersonalizowane wzory, dość oryginalne rozwiązanie i wcale nie takie drogie.

Może tutaj coś znajdziecie dla siebie.

Prometeusz172

Posty: 23

 
Rodzicom to na pewno trzeba kupić kwiaty na prezent. Są takie duże kosze, ładnie to wygląda. Myśmy zamówili z kwiaciarni taką potężną wiązankę.

Cebulkaa

Posty: 37

 
Sami nie mamy pomysłu co kupić dla gości i rodziców. Ciągle się zastanawiamy nad tym. Kilka niebanalnych pomysłów na pewno by mi się przydało!

Dyduszek

Posty: 24

 
Do mojego ślubu zostało już tylko 5 miesięcy i pojawia się pierwszy stresik! Wczoraj zamówiliśmy orkiestrę, sala już od dawna zarezerwowana, także krok po kroku do przodu!

Thaniell

Posty: 18