targi ślubne krakow

targi ślubne krakow

Zastanawiam się nad tym, czy nie iść z moją przyszłą małżonką na Małopolskie Targi Ślubne - wydaje się, że targi są całkiem interesujące, ale nigdy nie byłem, więc wolę się spytać jakie jest Wasze zdanie.

basia44

Posty: 16

 
Kobieta na pewno będzie zadowolona, nie wiem jednak jak facet - często faceci nudzą się na takich targach, ale różnie to bywa, nie chcę generalizować.

21gregorek

Posty: 10

 
Moim zdaniem takie targi ślubne to świetny pomysł, dzięki nim można tak naprawdę znaleźć wszystko co potrzebne do organizacji ślubu i wesela - fotograf, kamerzysta, sala weselna, etc.

wersacze4

Posty: 8

 
To zależy od tego, czego oczekujemy po takich targach. Według mnie kobiety będą zachwycone, z facetami to tak różnie - tak wynika z mojego doświadczenia.

Sebuś34

Posty: 24

 
Każdemu mogę śmiało polecić Małopolskie Targi Ślubne! Szczególnie takim parom, które chcą jednego dnia załatwić większość formalności ślubnych i weselnych - przecież na targach jest cała branża ślubno-weselna.

marek

Posty: 8

 
Regularnie chadzam na takie targi, ponieważ jestem fotografem ślubnym. No i z tego co widzę, to wszyscy są zadowoleni, zresztą zazwyczaj takie targi są darmowe albo tanie, więc nie ma ryzyka.

AlU

Posty: 17

 
Z tego co widzę, targi ślubne są wśród Polaków coraz bardziej popularne. No i ja się jednak nie dziwię, bo dzięki nim można dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy, do tego można spotkać się z kamerzystami, fotografami, etc.

Krzysio

Posty: 30

 
A czy ktoś z Was mógłby podać namiary na podobne targi, ale organizowane w Poznaniu? Poznań miasto targowe, więc podejrzewam, że coś takiego na pewno jest.

ewa

Posty: 14

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

trybgon77

Posty: 13

 
Według mnie takie targi ślubne nie są złe... Pytanie jeszcze ile kosztują - jeżeli nie tak dużo, to na pewno nie będą stratą pieniędzy i czasu.

KKarlowiec

Posty: 27