fotograf na wesele gdynia

fotograf na wesele gdynia

Jak u was wyszło fotografowanie na weselu? Jesteście zadowolone z fotografa, kamerzysty? Dajcie znać, bo przeglądam oferty i trochę trudno się zdecydować. Nie mam zupełnie doświadczenia, kto się sprawdzi. Mile widziane kontakty z Gdyni.

edyta123

Posty: 7

 
Ceny w branży to mniej więcej 1000 – 6000 złotych. Warto szukać połączeń, np. kamerzysta i fotograf, bo najczęściej wychodzi taniej niż przy korzystaniu z każdego specjalisty oddzielnie.

Marioleczka

Posty: 9

 
Optymalna długość filmu z wesela to według mnie do godziny. Wiem, że niektórzy zamawiają nawet 3 godziny, ale strasznie się wszystko dłuży. Poza tym przy konkretnym materiale masz mniejsze kłopoty z pojemnością płyt DVD.

alimer5

Posty: 23

 
Im więcej materiału do wyboru (obróbki), tym ogólnie lepiej. Teraz popularna praktyka to przeplatanie filmów ślubnych ze zdjęciami.

andrew66

Posty: 14

 
Poproś o zgranie wszystkich zdjęć na płytę DVD z filmem. No i ustal dokładnie, czego w ogóle oczekujesz. Teraz popularna usługa to filmowanie dronem na weselach. Można zrobić naprawdę fajne ujęcia.

Yuri20

Posty: 17

 
Zawsze fotografa lub kamerzystę oceniasz po sprzęcie, technice pracy, portfolio, no i czasie realizacji. Zezwolenie na filmowanie w kościele też się bardzo przyda.

johncena67

Posty: 14

 
Zostawiam namiar na portfolio szarafinska.pl. Fotograf i kamerzysta w pakiecie. Zamawiałem filmowanie dronem i dość dynamiczny film z wesela, z przygotowań, kontaktu z rodzicami. Przerabiałem chyba tysiące zdjęć w portfolio różnych fotografów, ale przyznam, że trudno znaleźć pasjonatów, ludzi obeznanych w sprawach technicznych, którzy mają sporo ciekawych pomysłów. Tutaj to występuje, a szukałem chyba 3 miesiące. To i tak krótko, bo widzę po moich znajomych, jak się z tematem męczą, dlatego zostawiam namiar.

ostry8021

Posty: 33

 
Pogadaj z fotografem, żeby ocenił oświetlenie w sali i kościele. Zazwyczaj tutaj są duże problemy z dopasowaniem jakości.

reserveme

Posty: 27