Zapodajcie namiar na sklep z sukniami na wesele ?

Zapodajcie namiar na sklep z sukniami na wesele ?

Jestem teraz w związku z facetem, jakiego kręci wszystko co gotyckie. Sam nie wygląda jakoś mrocznie i nie przypomina wampira ze Zmierzchu jednakże zawsze obejrzy się za jakąś gotką. Szukam jakiegoś sexy gorsetu w tym stylu, który by go wprawił w osłupienie w łóżku.

xD xD

ttaxi81

Posty: 28

 
Siemanko.

Mi samej by się przydał taki gorset wyszczuplający, ale zdaje sobie sprawę, że to może być coś rzeczywiście drogiego, albowiem to chyba się szyje na miarę? Generalnie to nie wiem dokładnie jak taki wygląda, ale kurcze chyba widziałam kiedyś taki w lumpeksie, może już był na kogoś za ogromny to oddał. Trzymam kciuki, że coś ciekawego odnajdziesz dla siebie i osiągniesz rezultat na którym ci zależy. Pamiętaj przy okazji aby jeść mniej to wówczas będzie się łatwiej wcisnąć w ciuszki jakie ci sie podobają ;) Ja trzymaj kciuki trzymam mocno ;)

Ahoj!

qbencjusz

Posty: 47

 
Ja widziałam seksowne sukienki i gorsety na tej stronie http://www.sklepburleska.pl i muszę powiedzieć, iż zachwycałam się nad towarem dobrą godzinę i chciałam zwykle wszystko kupić :P w końcu zdecydowałam się na koronkową parasolkę, bowiem cudownie pasuje mi do klimatu mojego pokoju, natomiast tydzień po tym nabyłam jeszcze wachlarz z piór i czarny cylinderek na głowę, którego zazdrościło mi grono osób. Wysyłka jest naprawdę szybka i bezpieczna.

Polecam od siebie.

uiids

Posty: 41

 
Hej..

kurcze trudno stwierdzić gdzie można taki bajer nabyć, mi to nigdy nie było potrzebne, zatem nie wiem co mam tobie doradzić. Pewno w centrach handlowych by coś mieli, natomiast taki mega wybór to chyba tylko w internecie, bo wiesz sklepy z takimi rzeczami raczej wiele osob nie odwiedza tak, aby mogły powstawać sklep stacjonarne. Lecz nie martw się na ogół jak coś nie pasuje rozmiarowo to można odesłać, albo zamienić więc nie trzeba się martwić, iż coś źle dobierzesz ;)

krawatos

Posty: 37

 
Ja ostatnio kupowałam całkiem fajny gorsecik tutaj http://www.sklepburleska.pl/kategoria/gorsety ja akurat brałam ten zielony taki elegancki i jestem rzeczywiście zadowlona. Cena jak cena, niemniej jednak jakość wykonania jest rzeczywiście wysoka i nie mam żadnych zastrzeżeń. Gorset trzyma niesłychanie mocno i się nie osuwa. Ze swojego doświadczenia mogę ci polecić, natomiast tak to sobie chociażby wejdź i zobaw czy coś ci się podoba, wybór jest rzeczywiście olbrzymi, wykonanie przepiękne natomiast całość boska.

Pozdrawiam z Poznania – Anetka

Kruczek23

Posty: 25