Czy zna ktoś fajne miejsce na wesele w Krakowie ?

Czy zna ktoś fajne miejsce na wesele w Krakowie ?

Witajcie, mam wilki problem ponieważ moja córka idzie do pierwszej komunii świętej zaś więc muszę szykować przyjęcie tylko, że w domu nie pomieszczę całej mojej rodziny. Wobec tego zwracam się do was z prośbą, pomóżcie odszukać mi jakiś tani, przyjemny lokalik, w którym będę mogła zorganizować jej przyjęcie. Będę dużo wdzięczna za informacje.

Dziękuje i oczekuje z niecierpliwością.

Gargamel5

Posty: 33

 
Witam wszystkich, moja siostra planuje wesele i skorzystała z usług http://www.akacjowydwór.pl, nie wiemy jak będzie spisywała się sala. Widziałyśmy ją i jest przepiękna, pomieści niezmiernie dużo ludzi. Jej wygląd wprowadza w zachwyt. Mam nadzieję, że naszym gościom się spodoba. Załatwienie formalności przebiegło niezmiernie szybko i bez niepotrzebnych komplikacji. Właściciele przemili.

Pozdrawiam.

leeon

Posty: 35

 
Witajcie, przyłączam się do tematu gdyż również mam kłopot ze odszukaniem miejsca na wyprawienie mojemu dziecku chrzcin. Nie będzie to jakieś gigantyczne przyjęcie zatem sala winna być małą. Nie lubię organizować przyjęć w domu i zatem poszukuję Sali. Jeżeli macie namiary na taką małą i ciepłą salę to proszę podzielcie się tym ze mną.

Pozdrawiam i z rury dziękuję.

Kruczek23

Posty: 25

 
Hejka, mam osiemnaście lat, to znaczy niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji poszukujemy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto ludzi więc sala powinna być mała, kameralna. Znaczące żeby miała pomieszczenie kuchenne, w jakim będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

b.one

Posty: 38

 
Cześć, nie słyszałam o żadnej Sali, ani w żadnej nie byłam niemniej jednak mogę wam podpowiedzieć, iż w Internecie odnajdziecie dla siebie odpowiednia salę, albowiem w nim jest dosłownie wszystko. Wpiszcie hasło w wyszukiwarkę i gotowe. Ja bym tak zrobiła na waszym miejscu.

Miłych poszukiwań życzę.

JasioJasio

Posty: 27

 
Cześć, słyszałam, iż niezmiernie dobrą salę można wynająć w http://www.akacjowydwór.pl. Nie byłam tam nigdy tylko moi znajomi niezmiernie ją polecają, więc może jest warta zainteresowania. Zobaczcie może akurat wam się spodoba. Liczę, iż pomogłam.

Pozdrawiam, przypadkowo odszukałam wasze forum ;)

iDoRy

Posty: 28