Strona główna > Uroda i Zdrowie > Torty ślubne > torty weselne, znacie ?

torty weselne, znacie ?

torty weselne, znacie ?

Witam serdecznie. Kogo jesteście w stanie bez cienia wątpliwości zarekomendować, jeśli chodzi o ozdoby na wesele? Mam nadzieję, że macie własne doświadczenia na ten temat.

Michaś

Posty: 6

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset złotych, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do ślubu. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu samochodu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

Marioleczka

Posty: 6

 
Firmy, które wykonują dekoracje na weselne odszukacie w tym katalogu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, który okazał się niezwykle przydatny w moim przypadku.

enriko75

Posty: 12

 
Coraz większym uznaniem przyszłej Pary Młodej radują się usługi, jakie jest w stanie zaproponować konsultant ślubny. Dzięki niemu na głowie przyszłych Nowożeńców odnajduje się dużo mniej kłopotów :-)

daria34

Posty: 6

 
Mieliśmy sporo wątpliwości, gdy wybieraliśmy zespół na wesele. Całe szczęście, że udało mi się trafić na Wasze wypowiedzi, które pojawiły się w obrębie tego forum dyskusyjnego. Muszę przyznać, że były one niesamowicie pomocne. Nie popełniliśmy błędu.

Black_Riot

Posty: 16

 
Polecam wybrać doświadczoną firmę, jaka posiada dużo pozytywnych opinii, gdy będzie interesował Was wynajem auta do wesela. Najniższa cena to nie jedyny argument.

Franuś

Posty: 20

 
Mieliśmy mnóstwo wątpliwości, gdy wybieraliśmy zespół na wesele. Całe szczęście, że udało mi się trafić na Wasze wypowiedzi, które pojawiły się w obrębie tego forum dyskusyjnego. Muszę przyznać, że były one niesamowicie pomocne. Nie popełniliśmy błędu.

Miki789

Posty: 9

 
Muszę przyznać się, że sami tworzyliśmy ozdoby na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość ważną kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten cel irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, iż się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

Bierny67

Posty: 5

 
Od kilkuset do kilku tysięcy złotych ma szansę kosztować wynajem auta do ślubu. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

iwanowskis

Posty: 5

 
Wiadomo, że w jednej z pobliskich cukierni należy zamawiać torty weselne. My zmuszeni byliśmy zapłacić blisko 500 złotych za tort, aczkolwiek bardzo dużo zależy od tego, na ile osób organizujecie przyjęcie weselne.

wiesław11

Posty: 7