Gdzie wypożyczę suknie ślubną?

Gdzie wypożyczę suknie ślubną?

Witam serdecznie.

Czy Waszym zdaniem wypożyczalnia sukien ślubnych to rozwiązanie godne uwagi? Pożądane byłoby w ogóle zastanawiać się nad tym, aby wypożyczyć suknię?

kliwn45

Posty: 20

 
Z mojej strony mogę odradzić Wam zamawianie sukni ślubnej u krawcowej. Moja koleżanka pracuje w salonie sukni ślubnych i już kilkukrotnie miała do czynienia z sytuacją, gdy propozycja krawcowej zupełnie nie przypadła do gustu przyszłej pannie młodej, a salon prędko zamawiał kolejną suknię.

H3bi

Posty: 17

 
Zauważyłam, że panuje duża konkurencja, gdy przedmiotem wyboru staje się wypożyczalnia sukien ślubnych w Gdańsku. Na szczęście nie mam juz tego problemu, bo kupiłam dwa lata temu używaną suknię za może 40% jej wartości, a wyglądała znakomicie. Teraz wybrałabym takie samo rozwiązanie lub wypożyczyłaby kreację.

Accoun44

Posty: 15

 
Do niedawna nie przekonywała mnie nigdy wypożyczalnia sukien ślubnych, o jakich dużo słyszałam.

W momencie, gdy chciałam zakupić suknię zaskoczyła mnie jej zaporowa cena, a salon pozwalał wypożyczyć nową suknię za 50% jej ceny.

Oczywiście skorzystałam z takiego rozwiązania!

Haze89

Posty: 19

 
Odwiedziłam niedawno salon oferujący suknie ślubne w Trójmieście, choć moje wesele dopiero za 1,5 roku. Bardzo dobrze, że tak zrobiłam, bo na miejscu dowiedziałam się, że czas realizacji zamówienia może potrwać nawet 5 miesięcy. Z tego względu lepiej nie próbować zamawiać sukni pół roku przed planowaną datą wesela, aby uniknąć nerwówki.

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Dochodzę do wniosku, że gdy interesują nas tanie suknie ślubne w Gdańsku to wcale nie znaczy, że będą one kiepskiej jakości, a poza tym nie muszą prezentować się kiepsko.

To mylne wyobrażenie poniektórych ludzi, albowiem za 1-2 tysiące pln można pozyskać efektowną suknię ślubną, niemniej jednak trzeba poświęcić nieco czasu na szukanie.

Mmatckhew

Posty: 35

 
Moim sposobem na tanią suknię ślubną w Trójmieście było powierzenie zadania jej uszycia zaufanej krawcowej, z jaką współpracowałam od dużo lat zlecając jej mniej lub bardziej ambitne poprawki. Wiedziałam, że potrafi ona szyć suknie ślubne, więc miałam pewność, iż zarówno moja sprosta oczekiwaniom. Nie było w przeciwnym razie, a wszystko przebiegło zgodnie z planem :)

Klarka

Posty: 39

 
Moim zdaniem najrozsądniejszym terminem na rozpoczęcie poszukiwań idealnej sukni ślubnej jest około 8-12 miesięcy przed planowanym wydarzeniem. Wcześniej może się dużo zdarzyć: możesz przecież stracić lub zyskać na wadze (wiadomo, że to pierwsze jest bardziej pożądane). Odwiedzając salon sukni w celu zakupu jednej z nich trzeba mieć już mieć za sobą konkretne decyzje.

Radosny

Posty: 18

 
Koleżanka poleciła mi tanie suknie ślubne w Trójmieście, za co jestem jej serdecznie wdzięczna.

Dzięki salonowi http://www.memolia-suknie.pl/index.php/suknie-slubne.html znalazłam wymarzoną suknię ślubną, jaka wbrew pozorom nie kosztowała majątku.

Mogę ich wyróżnić za kilka fajnych kolekcji, które z pewnością spotkają się także z zainteresowaniem z Waszej strony! :)

SABUR

Posty: 16

 
Kilka dni temu słyszałam, że działa kilka wypożyczalni sukien ślubnych w Gdańsku. Wcześniej nie miałam świadomości, iż istnieje właściwie taka możliwość.

Wydawało mi się, że w grę wchodzi jedynie zakup używanej sukni, gdy chciałabym znacząco zaoszczędzić.

hihi45hihi

Posty: 42