Czytaj o biznesie już dzisiaj

artykuły dekoracyjne online

Strona główna > Ogród i dom > Żarówki LED > artykuły dekoracyjne online

artykuły dekoracyjne online

25.08.2014 00:10:12 

Ostatnio widziałam w jednym filmie bardzo fajne abażury na lampę. Też bym sobie z chęcią coś takiego sprawiła do salonu ;-) Ktoś wie gdzie takie gadżety oświetleniowe można kupić?

26.08.2014 14:32:58 

Cześć! Dawno nie kupowałam takich dekoracji. W sumie mieszkamy już w jednym i tym samym mieszkaniu od lat a żadnych większych zmian w wystroju nie robiliśmy. Może w przyszłym roku uda się przeprowadzić jakiś remont, to pewnie wtedy będę szukać ciekawych ozdób ;) pOzdrawiam!

27.08.2014 21:31:49 

Do pokoju dziecięcego aktualnie szukam fajnej lampy stojącej z abażurem. Też by mi się sklep z ozdobami przydał ;) Parę już wzorów takich lamp widziałam, ale szału nie było...

28.08.2014 06:30:26 

W dekorowanie to się nie bawię jak na razie, bo mieszkanie wynajmuję, więc to i tak bez sensu. Za niedługo się pewnie znowu przeprowadzimy...jak już sobie kupię mieszkanie to wtedy się będę bardziej w takie rzeczy jak wystrój wnętrz wdrażać. Pzdr.

29.08.2014 12:13:13 

Duże wrażenie zrobiły ostatnio na mnie tapety u mojej sąsiadki. Byliśmy tam z mężem na kawie. Walnęła sobie fototapetę przedstawiającą Statuę Wolności w salonie i wygląda to bardzo fajnie. Teraz sama poluję na jakiś ciekawy obrazek do siebie ;D

30.08.2014 15:09:03 

Hejo! Tak sobie myślę, że najlepiej to sobie samemu jakieś fajne dekoracje zrobić. Czasami z jakiś starych rzeczy można zrobić naprawdę fajne przedmioty, jakiś świecznik, figurkę, obrus ze starych tkanin uszyć ;-)

31.08.2014 12:46:42 

Nie wiem co tutaj doradzić, raczej nie zamawiam takich rzeczy z sieci, generalnie kupowanie przez internet to u mnie rzadkość. Wolę pójść do sklepu, wziąć produkt do ręki, przyjrzeć się z bliska i wtedy kupić. Pozdr!

01.09.2014 07:28:25 

Prawdziwą perełkę udało mi się wyłowić kilka tygodni temu na stronie www.sweethomesklepik.pl. To abażur, który wygląda jak stos książek poukładanych w okręgu, efekt jest nieziemski. Właśnie takie szczegóły są najfajniejsze w dekorowaniu ;))

23.08.2023 06:49:40 

Hmmm, teraz mi nic do głowy nie przychodzi, ale kiedyś kupowałam jakieś poduszki do salonu internetowo. Tylko jak ten sklep się nazywał? Deco...coś :P To na pewno ;)) Tyle pamiętam.

Ostatnio dodane posty

Hmmm, teraz mi nic do głowy nie przychodzi, ale kiedyś kupowałam jakieś poduszki do salonu internetowo. Tylko jak ten sklep się nazywał? Deco...coś :P To na pewno ;)) Tyle pamiętam.

Trudno mi jednoznacznie określić jak takie świetliki się sprawdzają, natomiast warto się zainteresować, bo nawet jeśli nie będzie to do końca w pełni wartościowe światło dzienne to i tak powinno to wyglądać lepiej niż przy świetle sztucznym.

Istnieją takie firmy, które wprowadzają światło naturalne do wnętrza przez specjalne dachowe świetliki. Ciekawe rozwiązanie, które ma wprowadzić światło słoneczne tam, gdzie okna nie mogą się pojawić.

© Copyright Moco-cen.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.